Automatické otevírání všech vratových systémů Vrata, brány, pohony, závory, parkovací systémy, zámečnická výroba
Výroba vjezdových bran samonosných, kolejových, křídlových
Roletová garážová vrata, předokenní rolety
<

 EET > Hörmann sekční vrata  

Sekční vrata Hörmann

Sekční garážová vrata Hörmann se otevírají svisle nahoru a zajíždí pod strop nebo střechu. Tak získáte více místa v garáži, před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata Hörmann se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci. Sekční garážová vrata nezmenší průjezdný profil otvoru pro vjezd i výjezd z garáže. Je to rozhodující výhoda u velkých osobních, užitkových a terénních automobilů. Pro sekční garážová vrata nehraje žádnou roli tvar otvoru garáže. Ať je tvar pravoúhlý, skosený, nebo s kulatými oblouky se vrata Hörmann hodí vždy. U garážových vrat Hörmann můžete vybírat z množství provedení a dekorů

Stejné rozestupy drážek a neviditelné přechody lamel u vrat s drážkou

Garážová vrata Hörmann se vyznačují přesně rovnoměrným rozdělením drážek [ A ]. Lamely jsou tvarovány tak, že přechody
u zavřených vrat prakticky nejsou vidět. Porovnejte prosím. Na přání dostanete i praktické vedlejší dveře se vzhledově stejným vyrovnáním drážek jako sekční garážová vrata.[ 2 ] Nerovnoměrné rozdělení drážek [ B ], [ C ] v důsledku různých výšek lamel
a viditelný přechod lamel u konkurenčních vrat. Vrata tak nepůsobí opticky harmonicky.

Hörmann Decograin dekory

Stejný vzhled u zárubně i křídla vrat

Harmonický celkový dojem pro všechny povrchy Dokonalý vzhled vrat vzniká díky mnoha malým detailům. Vyrovnávací clona překladu [ 1 ] je u bílých vrat a u všech povrchů dodávána vždy stejného vzhledu jako lamely vrat. Vše je vzájemně přizpůsobeno. Boční zárubně [ 2 ] dostanete standardně s bílým povrchem Woodgrain. Pro sekční vrata s povrchy Sandgrain, Silkgrain nebo Decograin dostanete na přání kryty zárubně se stejným povrchem jako lamely vrat. U vrat Micrograin se kryt zárubně dodává s hladkým povrchem. Sladěné kryty zárubní v barvě nebo dekoru lamely vrat. I pro barevná sekční vrata a vrata s povrchem Decograin dostanete na přání vhodné kryty zárubní [ 2 ] s povrchem a barvou, popřípadě dekorem lamel vrat. Vyrovnávací clona překladu [ 1 ] se u těchto vrat vždy dodává s povrchem a barvou lamely vrat. .

Hörmann harmonický vzhled

Vyrovnávací clona překladu lícující s plochou

U vrat LPU je tato vyrovnávací clona překladu nejelegantnějším řešením neviditelného přechodu od clony ke křídlu vrat. Při zavřených vratech lícuje horní článek vrat s plochou clony. .

Hörmann vyrovnávací clona

Do detailu věrné povrchy Decograin

Pokrytí umělohmotnou folií odolnou proti UV záření na venkovní straně ocelových lamel působí díky plastickému zvrásnění do detailu věrným charakterem dřeva, popřípadě ušlechtilou elegancí metalického antracitového odstínu. Díky speciální ochraně povrchu zůstanou vrata dlouho krásná.

Hörmann Decograin dekory

Optimální dlouhodobá ochrana

Patka zárubně o výšce 4 cm z umělé hmoty odolné proti křehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí a na rozdíl od konkurenčních řešení i při nahromadění mokra. Patka zárubně zcela obemkne zárubeň v místě ohrožení korozí, jen to je účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově zdařilé zakončení.

Hörmann ochrana

Účinná tepelná izolace

Přerušený tepelný most zárubně a tělesa stavby. Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré izolační vlastnosti vrat LPU. Černý umělohmotný profil, který se jednoduše namontuje společně se zárubní vrat, zajišťuje tepelné oddělení zárubně od zdiva
a zlepšuje tepelnou izolaci až o 15 %*. Volitelné připojení zárubně ThermoFrame dostanete pro všechna sekční vrata Hörmann.
u dvoustěnných sekčních garážových vrat LPU ve velikosti: 5000 × 2125 mm

Hörmann ochrana

Integrované dveře bez vysokého prahu

Pro snadný průchod osob do garáže doporučujeme integrované dveře. Tak může z garáže vyzvednout jízdní kola nebo zahradní stroje, aniž byste otvírali vrata. Práh z ušlechtilé oceli je uprostřed jen 10 mm a na okrajích jen 5 mm vysoký. To usnadňuje přejíždění a zmenšuje riziko klopýtnutí.

Hörmann ochrana

Bezpečná ochrana se zajištěním proti vypáčení

Nezvaní hosté mají u sekčních vrat Hörmann na pohon sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává na rozdíl od konkurenčních pohonů účinné i při výpadku elektřiny.

Hörmann ochrana

Komfortní dotazování na polohu vrat

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání vrata dalším stisknutím tlačítka* zavřete.

Hörmann komfortní dotazování

Exkluzivní design dálkových ovladačů

Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují vedle designu s černým nebo bílým povrchem také elegantním tvarem, který zvlášť příjemně padne do ruky. Dálkové ovladače Hörmann BiSecur, na přání s vysoce lesklým povrchem se vzhledem klavírového laku, byly mezinárodní porotou vyznamenány za exkluzivní design.

Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač Hörmann ovladač
 

Automatické otevírání všech vratových systémů: kompletní sady a pohony BFT, HÖRMANN
Výklopná garážová vrata Hörmann. Sekční garážová vrata HÖRMANN
Roletová garážová vrata, předokenní roletové systémy
Zámečnická výroba
Výroba vjezdových bran samonosných, kolejových a křídlových a plotových dílců na míru

EET s.r.o.: Dobřichovická 1014, 252 28 Černošice, tel.: 602 336 987, info@eet-sro.cz